Toimitilat ja tontit

Primary tabs

Tervetuloa Kotkan - Haminan seudun toimitila- ja tonttirekisteriin!


Rekisteriin kerätään tietoja seudun vapaista toimitiloista ja yritystonteista.
Rekisteri on Cursor Oy:n tarjoama seudullinen ja maksuton palvelu vapaata toimitilaa tai tonttia tarjoaville ja etsiville. 

Toimitilan tai tontin ilmoittaminen tapahtuu ilman rekisteröitymistä sähköisellä lomakkeella kohdasta "Lisää toimitila".
Rekisteröitymällä käyttäjäksi toimitiloja ja tontteja ilmoittavat pääsevät myös hallinnoimaan omia ilmoituksiaan.

Käyttämällä palvelua, hyväksyt Toimitilarekisterin käyttöehdot. Tutustu käyttöehtoihin TÄSTÄ ja Cursor Oy:n tietosuojaselosteeseen TÄSTÄ.

Lisätiedot palvelusta ja rekisteröitymisestä: Annemari Rantala, annemari.rantala@cursor.fi, puh. 040 190 2552.

 

25-51 m²
Kirkkokatu 1, 48100 KOTKA
Yhteystiedot
Mirka Nalimova
Mesta Coworking
040 6308955
mirka@mestacoworking.com
noin 2.355 brm²
Liitulahdentie 3, 48210 Kotka
Yhteystiedot
Konstantin Shavyrin
LAC Storage Solutions oy
0432000963
k.shavyrin@compelint.com
205 m²
Vuorelankulma 2, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Isännöitsijä Hannes Suvilaakso
Asunto Oy Vuorela
045 631 4460

43 m²
Vuorelankulma 2, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Isännöitsijä Hannes Suvilaakso
Asunto Oy Vuorela
045 631 4460

1095 m²
Reitkallintie 569, 49520 REITKALLI
Yhteystiedot
Risto Suokas
Op-koti
+358400973137
risto.suokas@op.fi
22 m²
Poratie 14, 48400 Kotka
Yhteystiedot
Anastasia Krupets

040 517 8951
krupets@icloud.com
Kotka
Raakunkuja 4, 48600 Kotka
Yhteystiedot
Mika Merisalo
Omakodit / Kymen Asuntokeskus

mika.merisalo@omakodit.fi
450
Karhulantie 101, 48600 Kotka
Yhteystiedot
Mika Merisalo
Omakodit / Kymen Asuntokeskus

mika.merisalo@omakodit.fi
24
Maariankatu 18, 49400 Hamina
Yhteystiedot
Jari Puhakka
Jp-Visa & Consultine Service
+358 44 539 2300
jp-visa@suomi24.fi
Maariankatu 18
49400 Hamina
975+240
Valajantie 11, 48230 Kotka
Yhteystiedot
Omakodit / Mika Merisalo
Omakodit / Kymen Asuntokeskus
0440214191
mika.merisalo@omakodit.fi
42 m² (54 m²)
Takojantie 24, 48230 Kotka
Yhteystiedot
Harri Horto
Aubox Oy
044-5556999
harri.horto@aubox.com
75 m²
Keskuskatu 29 1A, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Lalayan Boris
Oy Maltico Ltd
0443054059
malticoltd@gmail.com
42 m²
Kotkankatu 14, 48100 KOTKA
Yhteystiedot
Merja Koste
Asunto Alfa Oy LKV
0505582055
merja@asuntoalfa.fi
150 m²
Keskuskatu 29 1 A, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Lalayan Boris
MALTICO LTD
0443054059
malticoltd@gmail.com
Helsingintie 1, 49460 Hamina
Yhteystiedot
Juha Klami
Oy Rakennuspartio
+358400659175
juha.klami@rakennuspartio.fi
42 m²
Rauhankatu 4, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Jari Eerola
Kiinteistömaailma Kotka (Kotkan Laatukoti Oy)
050 462 3313
jari.eerola@kiinteistomaailma.fi

Perusta yritys

Uudista yritystä

Cursor Oy

Asiaa seudusta

Cursor Oy
Kyminlinnantie 6, 48600 KOTKA
Puistokatu 2, 2. kerros, 49400 HAMINA
Vaihde 040 190 2500
info@cursor.fi

>> Lisää yhteystietoja

Kotkan-Haminan seudun kehittämisyhtiö Cursor Oy vahvistaa seudun osaamista, kilpailukykyä ja vetovoimaisuutta kehittämällä menestyvää yritystoimintaa. Palvelemme kaikkia Etelä-Kymenlaakson yrittäjiä, yrittäjiksi aikovia ja seudulle sijoittuvia yrityksiä perustamis- ja kehittämisasioissa. Teemme Kotkan-Haminan seudusta entistä paremman paikan bisnekselle!

www.cursor.fi on Cursor Oy:n ylläpitämä verkkopalvelu, joka sisältää tietoa Cursorin palveluista ja toiminnasta sekä Kotkan-Haminan seudusta. Verkkopalvelun käyttö on maksutonta eikä vaadi rekisteröitymistä. Sivustosta otetaan mielellään vastaan palautetta osoitteeseen viestinta@cursor.fi.

Tietosuojaseloste

Evästeet

Copyright 2019