Toimitilat ja tontit

Primary tabs

Tervetuloa Kotkan - Haminan seudun toimitila- ja tonttirekisteriin!


Rekisteriin kerätään tietoja seudun vapaista toimitiloista ja yritystonteista sekä kuntien tarjoamista asuintonteista.
Rekisteri on Cursor Oy:n tarjoama seudullinen ja maksuton palvelu vapaata toimitilaa tai tonttia tarjoaville ja etsiville. 

Toimitilan tai tontin ilmoittaminen tapahtuu ilman rekisteröitymistä sähköisellä lomakkeella kohdasta "Lisää toimitila".
Rekisteröitymällä käyttäjäksi toimitiloja ja tontteja ilmoittavat pääsevät myös hallinnoimaan omia ilmoituksiaan.

Käyttämällä palvelua, hyväksyt Toimitilarekisterin käyttöehdot. Tutustu käyttöehtoihin TÄSTÄ ja Cursor Oy:n tietosuojaselosteeseen TÄSTÄ.

Lisätiedot palvelusta ja rekisteröitymisestä: kiinteistöassistentti Annemari Rantala, annemari.rantala@cursor.fi, puh. 040 190 2552.
 

60 m²
Kyminlinnantie 6, 48600 KOTKA
Yhteystiedot
Aki Laitila, LAITILA Invest Oy

0400 593 102
aki.laitila@scania.fi
3251 m²
Kotolahdentie 12
Yhteystiedot
Henry Wasserman

050 498 8903
henriwasserman@luukku.com
4-100 m²
Huuhonmäentie 6, 49900 Virolahti
Yhteystiedot
Kosonen Veli-Matti
Don Cosone
0442798866
don@doncosone.com
650 m2
Poratie 9, 48400 Kotka
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
044 7160 160
ilkka.rama@kiinteistokeskus.net
460
Juha Vainion katu 2, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
044 7160 160
ilkka.rama@kiinteistokeskus.net
599
Itätie 27, 49900 Virolahti
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
+358 (0) 44 7160 160
ilkka.rama@kiinteistokeskus.net
10-27 m²
Sibeliuskatu 38, 49400 HAMINA
Yhteystiedot
Eerikki Talsi

+358 44 537 7844
eerikki.talsi@luukku.com
Kotka
Yhteystiedot
Anu Kuusela
Kotkan Julkiset Kiinteistöt Oy
040 1243 366
anu.kuusela@kotka.fi
20 m2 + 90 m2
Louhijantie 12, 48220 KOTKA
Yhteystiedot
Timo Kotakari
Kotakari Oy
0500-650410
timo.kotakari@gmail.com
Louhijantie 12
48220 Kotka
900 m²
Ruusutie, 48810 Kotka
Yhteystiedot
Mika Merisalo
OmaKodit / Kymen Asuntokeskus LKV Oy
+358 440 214 191
mika.merisalo@omakodit.fi
140 m²
Sammonkatu 16, 48600 Kotka
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
0447160160
ilkka.rama@kiinteistokeskus.net
77 m²
Kotkankatu 14, 48100 KOTKA
Yhteystiedot
Marita Vättö
Asunto Alfa Oy LKV
0504482923
marita@asuntoalfa.fi
140,0
Kirkkokatu 16, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Markku Lauronen
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
044 529 6000
markku.lauronen@kiinteistokeskus.net
1704,0
Rimamöljänkatu 2, 49400 Hamina
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
044 716 0160
ilkka.rama@kiinteistokeskus.net
107,0
Kirkkokatu 20, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Ari Nuutinen
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
044 074 7100
ari.nuutinen@kiinteistokeskus.net
1100,0
Jylpyntie 2, 48220 Kotka
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
044 716 0160
ilkka.rama@kiinteistokeskus.net

Perusta yritys

Uudista yritystä

Cursor Oy

Asiaa seudusta

Cursor Oy
Kyminlinnantie 6, 48600 KOTKA
Raatihuoneentori 16, 49400 HAMINA
Vaihde 040 190 2500
info@cursor.fi

>> Lisää yhteystietoja

Kotkan-Haminan seudun kehittämisyhtiö Cursor Oy vahvistaa seudun osaamista, kilpailukykyä ja vetovoimaisuutta kehittämällä menestyvää yritystoimintaa. Palvelemme kaikkia Etelä-Kymenlaakson yrittäjiä, yrittäjiksi aikovia ja seudulle sijoittuvia yrityksiä perustamis- ja kehittämisasioissa. Teemme Kotkan-Haminan seudusta entistä paremman paikan bisnekselle!

www.cursor.fi on Cursor Oy:n ylläpitämä verkkopalvelu, joka sisältää tietoa Cursorin palveluista ja toiminnasta sekä Kotkan-Haminan seudusta. Verkkopalvelun käyttö on maksutonta eikä vaadi rekisteröitymistä. Sivustosta otetaan mielellään vastaan palautetta osoitteeseen viestinta@cursor.fi.

Tietosuojaseloste

Evästeet

Copyright 2019