Toimitilat ja tontit

Primary tabs

Tervetuloa Kotkan - Haminan seudun toimitila- ja tonttirekisteriin!


Rekisteriin kerätään tietoja seudun vapaista toimitiloista ja yritystonteista sekä kuntien tarjoamista asuintonteista.
Rekisteri on Cursor Oy:n tarjoama seudullinen ja maksuton palvelu vapaata toimitilaa tai tonttia tarjoaville ja etsiville. 

Toimitilan tai tontin ilmoittaminen tapahtuu ilman rekisteröitymistä sähköisellä lomakkeella kohdasta "Lisää toimitila".
Rekisteröitymällä käyttäjäksi toimitiloja ja tontteja ilmoittavat pääsevät myös hallinnoimaan omia ilmoituksiaan.

Käyttämällä palvelua, hyväksyt Toimitilarekisterin käyttöehdot. Tutustu käyttöehtoihin TÄSTÄ ja Cursor Oy:n tietosuojaselosteeseen TÄSTÄ.

Lisätiedot palvelusta ja rekisteröitymisestä: kiinteistöassistentti Annemari Rantala, annemari.rantala@cursor.fi, puh. 040 190 2552.
 

975+240
Valajantie 11, 48230 Kotka
Yhteystiedot
Omakodit / Mika Merisalo
Omakodit / Kymen Asuntokeskus
0440214191
mika.merisalo@omakodit.fi
Ristinkalliontie, 48770 Kotka
Yhteystiedot
Mika Merisalo
Omakodit / Kymen Asuntokeskus
0440214191
mika.merisalo@omakodit.fi
450
Karhulantie 101, 48600 Kotka
Yhteystiedot
Mika Merisalo
Omakodit / Kymen Asuntokeskus

mika.merisalo@omakodit.fi
42 m² (54 m²)
Takojantie 24, 48230 Kotka
Yhteystiedot
Harri Horto
Aubox Oy
044-5556999
harri.horto@aubox.com
75 m²
Keskuskatu 29 1A, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Lalayan Boris
Oy Maltico Ltd
0443054059
malticoltd@gmail.com
42 m²
Kotkankatu 14, 48100 KOTKA
Yhteystiedot
Merja Koste
Asunto Alfa Oy LKV
0505582055
merja@asuntoalfa.fi
150 m²
Keskuskatu 29 1 A, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Lalayan Boris
MALTICO LTD
0443054059
malticoltd@gmail.com
Helsingintie 1, 49460 Hamina
Yhteystiedot
Juha Klami
Oy Rakennuspartio
+358400659175
juha.klami@rakennuspartio.fi
42 m²
Rauhankatu 4, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Jari Eerola
Kiinteistömaailma Kotka (Kotkan Laatukoti Oy)
050 462 3313
jari.eerola@kiinteistomaailma.fi
noin 370 m²
Laivasillankatu 4, 49400 Hamina
Yhteystiedot
Pertti Illi

+358 400 555 475
pertti.illi@vimpa.com
n. 280 m²
Naulakatu 5, 48770 Kotka
Yhteystiedot
Jarmo Halkola
JH-Kaivu Ky
+358400654557
jarmo.halkola56@gmail.com
Honkatie 9
46900 Inkeroinen
n. 18 m²
Kymenlaaksonkatu 10, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Suhola-yhtiöt, Kymenlaaksonkatu 10 B, 48100 Kotka
040 5546 947
toimisto@suhola-yhtiot.fi
250 m²
Haminantie 261, 48810 Kotka
Yhteystiedot
Dmitri Urvankov
KIINTEISTÖ OY KOTKAN LEIKARI
0405693690
urvankov@dnainternet.net
91 m2
Eskolantie 18, 48600 Kotka
Yhteystiedot
Petteri Ampuja
Kiinteistövälitys Kotikolme Oy LKV, Eteläinen Karjalantie 5, 48600 Kotka
+358445313332
petteri.ampuja@kotikolme.fi
Kalliotie, 49220 Siltakylä - Pyhtää
Yhteystiedot
Anne Vastamäki
Kymen Asunto LKV Oy / REMAX Room
+358503176100
anne.vastamaki@remax.fi
Kalliotie, 49220 Siltakylä - Pyhtää
Yhteystiedot
Anne Vastamäki
Kymen Asunto LKV Oy / REMAX Room
+358503176100
anne.vastamaki@remax.fi

Perusta yritys

Uudista yritystä

Cursor Oy

Asiaa seudusta

Cursor Oy
Kyminlinnantie 6, 48600 KOTKA
Raatihuoneentori 16, 49400 HAMINA
Vaihde 040 190 2500
info@cursor.fi

>> Lisää yhteystietoja

Kotkan-Haminan seudun kehittämisyhtiö Cursor Oy vahvistaa seudun osaamista, kilpailukykyä ja vetovoimaisuutta kehittämällä menestyvää yritystoimintaa. Palvelemme kaikkia Etelä-Kymenlaakson yrittäjiä, yrittäjiksi aikovia ja seudulle sijoittuvia yrityksiä perustamis- ja kehittämisasioissa. Teemme Kotkan-Haminan seudusta entistä paremman paikan bisnekselle!

www.cursor.fi on Cursor Oy:n ylläpitämä verkkopalvelu, joka sisältää tietoa Cursorin palveluista ja toiminnasta sekä Kotkan-Haminan seudusta. Verkkopalvelun käyttö on maksutonta eikä vaadi rekisteröitymistä. Sivustosta otetaan mielellään vastaan palautetta osoitteeseen viestinta@cursor.fi.

Tietosuojaseloste

Evästeet

Copyright 2019