Toimitilat ja tontit

Primary tabs

Tervetuloa Kotkan - Haminan seudun toimitila- ja tonttirekisteriin!


Rekisteriin kerätään tietoja seudun vapaista toimitiloista ja yritystonteista sekä kuntien tarjoamista asuintonteista.
Rekisteri on Cursor Oy:n tarjoama seudullinen ja maksuton palvelu vapaata toimitilaa tai tonttia tarjoaville ja etsiville. 

Toimitilan tai tontin ilmoittaminen tapahtuu ilman rekisteröitymistä sähköisellä lomakkeella kohdasta "Lisää toimitila".
Rekisteröitymällä käyttäjäksi toimitiloja ja tontteja ilmoittavat pääsevät myös hallinnoimaan omia ilmoituksiaan.

Käyttämällä palvelua, hyväksyt Toimitilarekisterin käyttöehdot. Tutustu käyttöehtoihin TÄSTÄ ja Cursor Oy:n tietosuojaselosteeseen TÄSTÄ.

Lisätiedot palvelusta ja rekisteröitymisestä: kiinteistöassistentti Annemari Rantala, annemari.rantala@cursor.fi, puh. 040 190 2552.

 

2587,5 m²
Karjalantie 10-12, 48600 Kotka
Yhteystiedot
Mikko Parikka
Asuntokaupan Kotikenttä Oy
0400550797
mikko.parikka@kotikentta.fi
Kotka
Yhteystiedot
Anu Kuusela
Kotkan Julkiset Kiinteistöt Oy
040 1243 366
anu.kuusela@kotka.fi
20 m2 + 90 m2
Louhijantie 12, 48220 KOTKA
Yhteystiedot
Timo Kotakari
Kotakari Oy
0500-650410
timo.kotakari@gmail.com
Louhijantie 12
48220 Kotka
22
Kotkankatu 11, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Erik Lecklin
Kiinteistö Oy Kotkankatu 11
0500-752590
info@medituuli.fi
900 m²
Ruusutie, 48810 Kotka
Yhteystiedot
Mika Merisalo
OmaKodit / Kymen Asuntokeskus LKV Oy
+358 440 214 191
mika.merisalo@omakodit.fi
22 m²
Poratie 14, 48400 Kotka
Yhteystiedot
Anastasia Krupets

040 517 8951
krupets@icloud.com
Ravintola 197 m², liiketilat 146 m²
Motellinranta, 49220 SILTAKYLÄ
Yhteystiedot
Kiinteistöpäällikkö Kati Kolari
Cursor Oy
+358 40 190 2504
kati.kolari@cursor.fi
140 m²
Sammonkatu 16, 48600 Kotka
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
0447160160
ilkka.rama@kiinteistokeskus.net
77 m²
Kotkankatu 14, 48100 KOTKA
Yhteystiedot
Marita Vättö
Asunto Alfa Oy LKV
0504482923
marita@asuntoalfa.fi
446,0
Fredrikinkatu 5, 49400 Hamina
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
0447160160
ilkka.rama@kiinteistokeskus.net
600,0
pilaritie 2, Hamina 49420
Yhteystiedot
Markku Lauronen
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
044 529 6000
markku.lauronen@kiinteistokeskus.net
446,0
Fredrikinkatu 5, 49400 Hamina
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
0447160160
ilkka.rama@kiinteistokeskus.net
Lekatie 5, 48400 Kotka
Yhteystiedot
Anja Koskinen
Wallabia Oy
05 2111 427, 044 5966 900
anja.koskinen@wallabia.fi
140,0
Kirkkokatu 16, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Markku Lauronen
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
044 529 6000
markku.lauronen@kiinteistokeskus.net
1704,0
Rimamöljänkatu 2, 49400 Hamina
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
044 716 0160
ilkka.rama@kiinteistokeskus.net
107,0
Kirkkokatu 20, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Ari Nuutinen
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
044 074 7100
ari.nuutinen@kiinteistokeskus.net

Perusta yritys

Uudista yritystä

Cursor Oy

Asiaa seudusta

Cursor Oy
Kyminlinnantie 6, 48600 KOTKA
Raatihuoneentori 16, 49400 HAMINA
Vaihde 040 190 2500
info@cursor.fi

>> Lisää yhteystietoja

Kotkan-Haminan seudun kehittämisyhtiö Cursor Oy vahvistaa seudun osaamista, kilpailukykyä ja vetovoimaisuutta kehittämällä menestyvää yritystoimintaa. Palvelemme kaikkia Etelä-Kymenlaakson yrittäjiä, yrittäjiksi aikovia ja seudulle sijoittuvia yrityksiä perustamis- ja kehittämisasioissa. Teemme Kotkan-Haminan seudusta entistä paremman paikan bisnekselle!

www.cursor.fi on Cursor Oy:n ylläpitämä verkkopalvelu, joka sisältää tietoa Cursorin palveluista ja toiminnasta sekä Kotkan-Haminan seudusta. Verkkopalvelun käyttö on maksutonta eikä vaadi rekisteröitymistä. Sivustosta otetaan mielellään vastaan palautetta osoitteeseen viestinta@cursor.fi.

Tietosuojaseloste

Evästeet

Copyright 2019