Toimitilat ja tontit

Primary tabs

Tervetuloa Kotkan - Haminan seudun toimitila- ja tonttirekisteriin!


Rekisteriin kerätään tietoja seudun vapaista toimitiloista ja yritystonteista.
Rekisteri on Cursor Oy:n tarjoama seudullinen ja maksuton palvelu vapaata toimitilaa tai tonttia tarjoaville ja etsiville. 

Toimitilan tai tontin ilmoittaminen tapahtuu ilman rekisteröitymistä sähköisellä lomakkeella kohdasta "Lisää toimitila".
Rekisteröitymällä käyttäjäksi toimitiloja ja tontteja ilmoittavat pääsevät myös hallinnoimaan omia ilmoituksiaan.

Käyttämällä palvelua, hyväksyt Toimitilarekisterin käyttöehdot. Tutustu käyttöehtoihin TÄSTÄ ja Cursor Oy:n tietosuojaselosteeseen TÄSTÄ.

Lisätiedot palvelusta ja rekisteröitymisestä: Annemari Rantala, annemari.rantala@cursor.fi, puh. 040 190 2552.

 

n. 200 m²
Juha Vainion katu 101, 48100 Kotka
Yhteystiedot
Kirsti Hänninen / Henrik Hänninen

044 320 1444 / 0400 253 815

Yhteensä n. 500 m²
Mäenpääntie 43, 49660 Pyhältö
Yhteystiedot
Ilmo Korpijoki

050 536 3053

67 m²
Kauppakatu 3, 48100 KOTKA
Yhteystiedot
Leif Rosqvist

0447093299
leif.rosqvist@talokeskuskotka.fi
64
Pajamäenkatu 21, 48600 Kotka
Yhteystiedot
Petteri Ampuja
Kiinteistövälitys Kotikolme Oy LKV
+358445313332
petteri.ampuja@kotikolme.fi
2364
Ristinkalliontie 9
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Aninkainen Kotka
+358 44 7160 160
ilkka.rama@aninkainen.fi
Fredrikinkatu 7, 49400 Hamina
Yhteystiedot
Sakari Saksa

0500 650 740

18
Kotkankatu 16
Yhteystiedot
Ilkka Rämä
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
044 7160 160
ilkka.rama@kiinteistokeskus.net
1000
Korjaamotie 16
Yhteystiedot
Mika Merisalo
Omakodit / Kymen Asuntokeskus

mika.merisalo@omakodit.fi
Katutaso 70 m²
Keskuskatu 9, 48100 KOTKA
Yhteystiedot
Tiina Halonen

050 491 3859

380 m²
Kierikkalankatu 32, 48720 KOTKA
Yhteystiedot
Pekka Kierikka

+358 40 543 9141
pekka.kierikka@gmail.com
650,0
Salminrannantie 100, 49490 Neuvoton
Yhteystiedot
Ari Nuutinen
Aninkainen Kotka

ari.nuutinen@aninkainen.fi
2.295
Jumalniementie 3 46800 Karhula
Yhteystiedot
Mikko Parikka
Asuntokaupan Kotikenttä Oy
0400550797
mikko.parikka@kotikentta.fi
219
Jumalniementie 3 46800 Karhula
Yhteystiedot
Mikko Parikka
Asuntokaupan Kotikenttä Oy
0400550797
mikko.parikka@kotikentta.fi
n. 150 m² + 150 m², lisäksi vapautumassa 320 m²
Naulakatu 5, 48770 Kotka
Yhteystiedot
Jarmo Halkola
JH-Kaivu Ky
+358400654557
jarmo.halkola56@gmail.com
Honkatie 9
46900 Inkeroinen
Lasimestarintie 5, 48600 KOTKA
Yhteystiedot
Sami Moisio
Cursor Oy
+358 40 190 2541
sami.moisio@cursor.fi
Vehkapolku 1, 49420 Hamina
Yhteystiedot
Raimo Mattila
Kiinteistö Oy Pansiankatu 13
040 551 9333
toimisto@lapinterminaalit.com

Perusta yritys

Uudista yritystä

Cursor Oy

Asiaa seudusta

Cursor Oy
Kyminlinnantie 6, 48600 KOTKA
Puistokatu 2, 2. kerros, 49400 HAMINA
Vaihde 040 190 2500
info@cursor.fi

>> Lisää yhteystietoja

Kotkan-Haminan seudun kehittämisyhtiö Cursor Oy vahvistaa seudun osaamista, kilpailukykyä ja vetovoimaisuutta kehittämällä menestyvää yritystoimintaa. Palvelemme kaikkia Etelä-Kymenlaakson yrittäjiä, yrittäjiksi aikovia ja seudulle sijoittuvia yrityksiä perustamis- ja kehittämisasioissa. Teemme Kotkan-Haminan seudusta entistä paremman paikan bisnekselle!

www.cursor.fi on Cursor Oy:n ylläpitämä verkkopalvelu, joka sisältää tietoa Cursorin palveluista ja toiminnasta sekä Kotkan-Haminan seudusta. Verkkopalvelun käyttö on maksutonta eikä vaadi rekisteröitymistä. Sivustosta otetaan mielellään vastaan palautetta osoitteeseen viestinta@cursor.fi.

Tietosuojaseloste

Evästeet

Copyright 2019